O nas


Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie i sprostanie wszystkim potrzebom naszego klienta, a nasi pracownicy otoczą rodzinę zmarłego szacunkiem, zrozumieniem i wsparciem duchowym.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, kierując się przy tym wszelkimi normami społecznymi. Przeprowadzamy pochówki w obrządku religijnym jak i świeckim oraz pogrzeby połączone z kremacją. Zadbamy o najdrobniejszy szczegół związany z pogrzebem. Oferujemy kompleksową organizację pochówku. Pomagamy w załatwieniu wszelkich spraw, również tych formalno – prawnych, jak chociażby wypłata zasiłków ZUS i KRUS. Na życzenie klienta reprezentujemy rodzinę zmarłego w urzędach, kancelariach kościelnym i.t.p.

Umożliwiamy zakup odzieży dla zmarłych, wykonujemy kompleksową toaletę i kosmetykę pośmiertną, przeprowadzamy kremację.

Zadbamy o profesjonalny kondukt żałobny funkcjonalnymi karawanami, zorganizujemy autokary dla uczestników ceremonii pogrzebowej. Posiadamy własna chłodnię oraz własną kaplicę, gdzie można w ciszy i skupieniu godnie pożegnać osobę zmarłą. W naszej ofercie: tradycyjne tabliczki nagrobne, standardowe lub na specjalne zamówienie, nekrologi również te umieszczane w prasie, duży wybór trumien oraz urn, U nas znajdziesz też szeroki wachlarz wieńców, wiązanek oraz stroików na trumny i urny. Ponadto zapewniamy krajowe i zagraniczne przewozy zmarłych oraz ekshumacje na terenie całego kraju. Zajmujemy się również sprzedażą i montażem nagrobków. Działamy całodobowo.


Ikar - Usługi pogrzebowe i kamieniarskie

Sławomir Arkusiński


ul. Konecka 23 (wejście od ul. Łącznej)

97-330 Sulejów


602 813 422